Výborné výsledky a krásná pleťObohacená plazma je jednoduchá a velmi bezpečná technika s využitím regeneračních a léčebných vlastností krevních destiček. A-PRP stimuluje syntézu různých složek extracelulární matrice (včetně glykosaminoglykanů, kolagenu, elastinu, kyseliny hyaluronové a fibronektinu). Má schopnosti lokálně uvolňovat růstové faktory, malé molekuly, jenž působí jako nosiči informace k zahájení procesu regenerace pokožky. Analgetické a protizánětlivé účinky přípravku RegenACR A-PRP pomáhají kontrolovat bolest a významně zvyšují rychlost hojení ran po laserové nebo chemické léčbě odlupování.
 

Textura kůže

Použití vlastního růstového faktoru krevních destiček, pro zlepšení tónu pleti, pružnosti, tloušťky a struktury. Technologie RegenACR A-PRP nabízí nejen kosmetická vylepšení pleti, ale i omlazuje pokožku s výsledky až rok trvajícími.

Kruhy pod očima

Kruhová oblast je zvláště citlivá oblast, ve které se může objevit modravé zbarvení způsobené mikrocirkulační poruchou. Růstové faktory přítomné v přípravku RegenACR A-PRP stimulují mikrocirkulaci kolem očí a pomáhají pokožce znovu získat její jas a obnovit její tonicitu.
 
 

Vrásky v obličeji

RegenACR A-PRP obnovuje harmonii obličeje změkčením vrásek a vytváří hladší texturu pleti a její tón. Zvýšením tloušťky kůže je tak RegenACR A-PRP účinným způsobem léčby vrásek.

Po laserovém ošetření

Analgetické a protizánětlivé účinky přípravku RegenACR A-PRP napomáhají snižovat bolest a významně zlepšují rychlost hojení ran po ošetření laserem nebo chemickou kůrou.
 
 

Jizvy v obličeji

RegenACR A-PRP a mikroneedling nabízí spolehlivou terapeutickou možnost při léčbě keloidních jizev. RegenACR A-PRP je inovativní a osvědčený postup, který slouží k nápravě jizev po akné na kůži.

Specialisté na PRP & Buněčnou terapii